Autorizovaný prodejce BRITA

Jsme autorizovaným prodejcem výrobků BRITA. Co přesně to znamená a jaké výhody Vám přináší nákup u nás nebo u našich partnerů?

Filtry pro Českou republiku

Aby filtrace vody byla vždy účinná a splňovala veškeré hygienické standardy dané země, vyrábí společnost BRITA pro různé oblasti různé typy filtračních patron (tj. patrony, které obsahují různé poměry mixážní směsi a dalších látek). Náš obchod, jakožto autorizovaný prodejce značky BRITA Vám může 100% zaručit, že u nás zakoupíte výrobky určené speciálně pro Českou republiku, a vychutnáte si tak vždy optimálně filtrovanou vodu.

100% záruka spokojenosti

BRITA si je jista kvalitou svých výrobků, a proto nabízí 100% záruku spokojenosti. Ta spočívá v tom, že pokud nebudete s výrobkem spokojeni a zakoupili jste jej u autorizovaného prodejce, můžete jej do 30 dnů vrátit a své peníze dostatnete zpět. U neautorizovaných prodejců často vzniká problém s vrácením výrobku dokonce už v zákonné 14 denní lhůtě.

Náhradní díly

Výrobky BRITA jsou velmi kvalitně zpracované. I tak se ale může stát, že zaznamenáte nějaké potíže. Může se například vybít baterie v indikátoru výměny patrony, některý díl může být po dodání naprasklý atp. Jako autorizovaný prodejce tyto reklamace řešíme okamžitě, jelikož máme přístup k náhradním dílům. Ve většině případů zasíláme náhradní díl bez nutnosti vracení poškozeného dílu poštou (stačí fotografie e-mailem).

Recyklace použitých filtrů

Autorizovaní prodejci jsou zapojeni do recyklačního programu. Proto Vám za každý použitý filtr nabízíme 25Kč na nákup nového filtru.

Samozřejmostí je návod v českém jazyce ke všem výrobkům. Navíc pomůžeme řešit nestandardní situace, které nemusí být v návodu popsány. Přesvědčte se o spokojenosti našich zákazníků.

A jak autorizovaného prodejce poznáte?

Všichni autorizovaní prodejci jsou oprávněni používat patentované logo, jehož zneužití je trestné.