Informace o nákupu

K dispozici jsou závazné obchodní podmínky. Pro většinu z nás to není srozumitelné čtení, a proto níže uvádíme souhrn toho nejdůležitějšího.

Doprava

Přesáhne-li objednávka limit 1000Kč, neplatíte poštovné. V ostatních případech platí tyto ceny:

PřepravceCena
Zásilkovna46 Kč
DPD (kurýr)84 Kč
Česká pošta-Do ruky88 Kč

Službu Zásilkovna zvažte jako alternativu k České poště. Výhodou je možnost vyzvednutí zásilky kýmkoliv, komu sdělíte číselný kód, který obdržíte SMS/e-mailem. Také se vyhnete frontám a zásilku Vám vydají rychleji. Síť poboček je poměrně hustá.

100% záruka spokojenosti

100% záruka spokojenostiPokud nejste z jakéhokoli důvodu spokojeni se systémem filtrace vody BRITA, můžete jej do 30 dnů vrátit a bude Vám vrácena celá částka. Rozhodující je datum uvedené na nákupním dokladu.

Tato záruka se vztahuje na všechny konvice BRITA. Nevztahuje se na náhradní filtrační patrony. V případě dotazů napište.

Reklamace

Naše společnost věnuje velkou pozornost přípravě všech zásilek. Zásilky jsou baleny do kartonových krabic, které vydrží běžné zacházení během přepravy. I přesto je ale možné, že dojde k situaci, kdy budete chtít objednané zboží vrátit nebo vyměnit. V každém takovém případě nás, prosím, kontaktujte.

Zejména bychom Vám chtěli doporučit, abyste odmítli převzít zásilku, která je na první pohled poškozená (nebo je zjevné, že byla během přepravy rozbalena). Takovou zásilku nám přepravce doručí zpět a my s ním povedeme reklamační řízení. Vám samozřejmě urychleně pošleme zásilku novou.

Na všechny výrobky BRITA se vztahuje dvouletá záruční doba.