Co je dobré vědět před nákupem

Shrnuli jsme to nejdůležitější, co byste měli před nákupem vědět.

Proč si vůbec Britu pořizovat

Nosit PETky? To už se dnes nenosí.

Otočíte kohoutkem a do půl minuty máte litr výborné vody zbavené chloru a případných nečistot z vodovodního řadu. Kvalita vody je přísně sledována vodárnami. Naproti tomu u balených vod nikdy nevíte, zda nevhodné skladovací podmínky negativně neovlivnily její kvalitu.

Vynikající chuť

BRITA dokáže z kohoutkové vody připravit vynikající vodu na čaj a kávu. Při průchodu vody filtrační patronou dochází mimojiné ke snížení obsahu chloru a dočasné tvrdosti. Takto upravená voda je přímo ideální pro přípravu pokrmů a nápojů, při jejichž konzumaci si chceme vychutnat bohaté aroma. Čaj a káva tedy s vodou BRITA chutnají opravdu lépe. Zbavíte se nevzhledného filmu, který se tvoří na povrchu čaje.

Snížení tvrdosti vody

BRITA dokáže ochránit Vaše spotřebiče před usazováním vodního kamene. Pokud bydlíte v lokalitě s velmi tvrdou vodou je BRITA ideálním řešením. Vodní kámen se přestane usazovat. Tím si ušetříte spoustu práce (např. odvápňování rychlovarné konvice).

Ušetříte

Pokud si koupíte litr vody v PET a donesete jej domů, tak jste právě utratili přibližně o 5Kč více než kdybyste doma otočili kohoutkem. I když jde o zjednodušení (některé vody jsou levnější, některé dražší), máte hrubou představu o úsporách, které leží na dosah. Pro čtyřčlenou rodinu můžeme odhadovat spotřebu 100 litrů vody měsíčně (jen na pití) => 1200 litrů ročně. To znamená úsporu zhruba 6000Kč za rok (cena filtrů je již započtena, naopak není započtena cena konvice).

Proč si konvici a filtry pořizovat zrovna od nás

Lákavých nabídek je plno. Proč byste si tedy měli pořídit konvici a případně náhradní filtry zrovna od nás (z e-shopu nebo od našich partnerů)? Důvodů je hned několik.

Filtry pro ČR

Nejdůležitější je si uvědomit, že jednotlivé země mají různé nároky na kvalitu pitné vody. Brita je profesionálem ve svém oboru, a proto pro jednotlivé regiony připravuje speciální směsi, aby tyto nároky splnila. S námi máte jistotu, že získáte ty správné filtry. Ruku na srdce, opravdu se vyplatí ušetřit 20 haléřů za litr vody s tím, že kvalitativně nevyhovuje našim předpisům?

Náhradní díly

Může se stát, že Vám upadne víčko na zem a část se ulomí, dojde baterie v indikátoru, zboží se může poškodit během přepravy atp. Často slýcháme žádosti o zaslání náhradních dílů. Pokud nejde o naše zákazníky (zboží nebylo zakoupeno v našem e-shopu nebo u našich partnerů), odkazujeme je na obchody, kde zboží zakoupili. Dovedete si představit, jak takové žádosti končí. Tito zákazníci následně přecházejí k nám (to je podmíněno objednávkou), protože jim náhradní díly dodáme zdarma (hradíme i poštovné), či s výraznou slevou. Hlavně ale celý proces nekomplikujeme. Ve většině případů stačí zaslání fotografie vadného dílu e-mailem.

Garance spokojenosti

Garantujeme 100% spokojenost (vrácení zboží do 30 dnů, své peníze dostanete zpět). Přečtěte si podrobnější informace.

Recyklační program

Jsme zapojeni do recyklačního programu. Vrácením použitého filtru tak pomůžete nejen prostředí, ale budete za to ještě odměněni slevou na nákup nového filtru.

Logo autorizovaného prodejce BritaVýše uvedené lze shrnout pod pojem "Autorizovaný prodejce". Jsme oprávněni používat ochrannou značku.

Prodeji konvic a filtrů Brita se věnujeme od roku 2003. Jsme tedy spolehlivým a seriózním partnerem. Přečtěte si, co nám píší naši zákazníci.

Proč věřit zrovna Britě

Pro Britu je kvalita na prvním místě. Nejenže sama testuje vstupní suroviny a hotové výrobky, ale nechává je testovat i nezávislé instituce (TÜV, NSF). Při vývoji úzce spolupracuje s univerzitami v Jeruzálémě, Frankfurtu a Pittsburghu.

Společnost byla založena již v roce 1966. Spolehlivějšího partnera v oblasti filtrace vody pro domácnosti nenajdete.