Rychlé doručení
od 51Kč (zdarma od 1000Kč) |
Pobočky pro převzetí
Rychle na více než 1000 pobočkách | 
Telefon
737 466 721
Sdílejte na facebooku
Sdílejte na twitteru

Autorizovaný prodejce výrobků Brita

Jsme autorizovaným prodejcem výrobků BRITA. Popíšeme co přesně to znamená, jaké výhody a jistoty přináší nákup v našem obchodě.

Filtry pro Českou republiku

Logo autorizovaného prodejce Brita

Brita vyrábí filtry, které se liší složením filtrační směsi podle oblasti, pro kterou je filtr určen. To je důležité proto, aby filtrace vody byla účinná a splňovala hygienické standardy dané země. U nás zakoupíte filtry s filtrační směsí pro Českou republiku, a vychutnáte si tak vždy optimálně filtrovanou vodu. Jsme oprávněni užívat logo autorizovaného prodejce.

Společnost Brita vyvinula s přihlédnutím k vlastnostem vody i legislativním předpisům v České republice specifické filtrační patrony určené pro český trh.

— Část oficiálního vyjádření společnosti Brita k odlišné filtrační směsi pro ČR
Poznámka Celé oficiální vyjádření společnosti Brita ve formátu PDF (73kB).

100% záruka spokojenosti

BRITA si je jista kvalitou svých výrobků, a proto nabízí 100% záruku spokojenosti. Ta spočívá v tom, že pokud nebudete s výrobkem spokojeni a zakoupili jste jej u autorizovaného prodejce, můžete jej do 30 dnů vrátit a své peníze dostatnete zpět. Seznamte se s podrobnostmi.

Náhradní díly

Výrobky BRITA jsou velmi kvalitně zpracované. I tak se ale může stát, že zaznamenáte nějaké potíže. Může se například vybít baterie v indikátoru výměny patrony, některý díl může být po dodání naprasklý atp. Jako autorizovaný prodejce tyto reklamace řešíme okamžitě. Ve většině případů zasíláme náhradní díl bez nutnosti vracení poškozeného dílu poštou (stačí fotografie e-mailem).

Tip Některé náhradní díly jsou dostupné přímo v našem e-shopu.

Recyklace použitých filtrů

Autorizovaní prodejci jsou zapojeni do recyklačního programu. Proto Vám za každý použitý filtr nabízíme bonus na nákup nového filtru. Více o recyklačním programu.

Samozřejmostí je návod v českém jazyce ke všem výrobkům. Navíc pomůžeme řešit nestandardní situace, které nemusí být v návodu popsány. Přesvědčte se o spokojenosti našich zákazníků.