Rychlé doručení od 46Kč (zdarma od 1000Kč) | Pobočky pro převzetí Rychle na více než 1000 pobočkách | Kontakty
Telefon 737 466 721 Košík 0 Kč

Autorizovaný prodejce výrobků Brita

Jsme autorizovaným prodejcem výrobků BRITA. Popíšeme co přesně to znamená, jaké výhody a jistoty přináší nákup v našem obchodě.

Logo autorizovaného prodejce Brita

Filtry pro Českou republiku

Aby filtrace vody byla vždy účinná a splňovala veškeré hygienické standardy dané země, vyrábí společnost BRITA pro různé oblasti různé typy filtračních patron (tj. patrony, které obsahují různé poměry mixážní směsi a dalších látek). Náš obchod, jakožto autorizovaný prodejce značky BRITA Vám může 100% zaručit, že u nás zakoupíte výrobky určené speciálně pro Českou republiku, a vychutnáte si tak vždy optimálně filtrovanou vodu.

100% záruka spokojenosti

BRITA si je jista kvalitou svých výrobků, a proto nabízí 100% záruku spokojenosti. Ta spočívá v tom, že pokud nebudete s výrobkem spokojeni a zakoupili jste jej u autorizovaného prodejce, můžete jej do 30 dnů vrátit a své peníze dostatnete zpět. Seznamte se s podrobnostmi.

Náhradní díly

Výrobky BRITA jsou velmi kvalitně zpracované. I tak se ale může stát, že zaznamenáte nějaké potíže. Může se například vybít baterie v indikátoru výměny patrony, některý díl může být po dodání naprasklý atp. Jako autorizovaný prodejce tyto reklamace řešíme okamžitě. Ve většině případů zasíláme náhradní díl bez nutnosti vracení poškozeného dílu poštou (stačí fotografie e-mailem).

Tip Některé náhradní díly jsou dostupné přímo v našem e-shopu.

Recyklace použitých filtrů

Autorizovaní prodejci jsou zapojeni do recyklačního programu. Proto Vám za každý použitý filtr nabízíme bonus na nákup nového filtru. Více o recyklačním programu.

Návody a pomoc

Samozřejmostí je návod v českém jazyce ke všem výrobkům. Navíc pomůžeme řešit nestandardní situace, které nemusí být v návodu popsány. Přesvědčte se o spokojenosti našich zákazníků.