Rychlé doručení
od 51Kč (zdarma od 1000Kč) |
|
Pobočky pro převzetí
Rychle na více než 1000 pobočkách | 
Telefon
737 466 721
Sdílejte na facebooku
Sdílejte na twitteru

Doprava a platba

Na této stránce naleznete podrobnosti k dopravě a platbám za zboží.

Doprava

přepravce cena doprava zdarma od

Zásilkovna

51 Kč

1000 Kč

DPD (kurýr)

84 Kč

1500 Kč

Zásilkovna

Zásilku může vyzvednout kdokoliv, kdo zná tzv. PIN. Tento kód obdržíte SMS/e-mailem v momentě, kdy je zásilka připravena k vyzvednutí na pobočce. Vyhnete se frontám a zásilku Vám vydají rychleji. Síť zahrnuje více než 1000 poboček po celé ČR. Po celou dobu máte přístup ke sledování zásilky podle jejího čísla.

tip Podívejte se, na kterou pobočku to máte nejblíž.

DPD (kurýr)

Zásilku přiveze na určenou adresu. Často volají předem pro dohodnutí doby doručení. Zásilku můžete sledovat na internetu podle čísla, které Vám bude zasláno na e-mail.

Platba

V tabulce jsou uvedeny ceny za jednotlivé druhy plateb. Dobírku využijete v případě, že na zboží spěcháte, protože zásilku odesíláme ihned. Na vybraných pobočkách Zásilkovny můžete zaplatit pohodlně kartou.

Pokud Vám nevadí zdržení, využijte bankovní převod. Zásilku odešleme po připsání peněz na náš účet. Převod peněz může trvat 1-2 dny, ale často bývá částka připsána ten samý den.

způsob poplatek popis

dobírka

34 Kč

platba při převzetí, odeslání ihned, možná platba kartou

bankovní převod

0 Kč

platba předem, odeslání po přijetí částky

Platba kartou

Na vybraných pobočkách Zásilkovny můžete za zboží pohodlně platit kartou. Zboží objednejte na dobírku a vyberte si pobočku, která umožňuje platbu kartou (viz. obr.).

Jak zaplatit kartou
Obrázek 1. Nejprve zadáte požadovanou adresu doručení (1). Omezíte nabídku poboček na ty, které umožňují platbu kartou (2). Vyberete vhodnou pobočku a zkontrolujete, zda je platba kartou možná (3).